افق روشن
www.ofros.com

بهنام ابراهیم زاده، محمد جراحی و آیت نیافر آزاد باید گردد


كمیته پیگیری                                                                                               پنجشنبه ۱٢ بهمن ۱۳۹۱

بهنام ابراهیم زاده آزاد باید گردد

بهنام ابراهیم زاده از اعضای شورای نمایندگان كمیته پیگیری ....كه در زندان اوین زندانی بود طی ماههای اخیر تنها فرزندش دچار بیماری سرطان شده است. بهنام ابراهیم زاده با تقاضای مكررش برای ملاقات فرزند بیمارش بلاخره با سپردن وثیقه از زندان به مرخصی آمد.او با دیدار و ملاقات تمامی كودكان بستری شده بیمارستان محك تهران اولین روز مرخصی را نزد پزشكان و فرزندش سپری كرد.
پزشكان بیمارستان با ارسال نامه ای به مسولان زندان ازآنها خواسته بودند كه مرخصی بهنام را تمدید كنند. در نتیجه با موافقت دادستان تهران بهنام در كنار فرزند بیمارش مرخصی را می گذراند.
كمیته پیگیری ...در اینجا از كلیه مردم شریف و آزادیخواه و دوستان وآشنایان كه جهت اعلام همدردی به ملاقات و یا از طرق دیگری با این خانواده همدردی نمودند. سپاس گزاری میكند.

به امید بهروزی و پیروزی

**********************

محمد جراحی آزاد باید گردد

محمد جراحی عضو كمیته پیگیری ایجاد تشكلهای كارگری كه هم اكنون سومین سال زندان خود را سپری می كند او كه بارها تقاضای بهداری كرده بود طی روزهای اخیر او را با دست بند وپابند به بیمارستانی خارج از زندان میبرند مشروط بر اینكه هزینه بیمارستان را خودش باید بپردازد.علاوه بر این محمد جراحی مدتهاست كه اوتحت توهین ها و آزار و اذیت های متوالی از سوی زندانبانان قرار گرفته است.
محمد جراحی كه به اتهامات واهی زندانی شده در زندان تبریز به سر میبرد. وی به بیماری دچارگردیده كه پزشكان معتقدند باید تحت درمان و عمل جراحی قرار بگیرد. ما كارگران خواستار آزادی فوری این كارگر زندانی هستیم.

كارگر زندانی زندانی سیاسی آزاد باید گردد.

**********************

احظار و ابلاغ حكم دادگاه آیت نیافر

آیت نیافر كارگر و فعال كارگری كه عضو وسخنگوی كمیته پیگیری است به دادگاه اجرای احكام احظار و حكم دادگاه به وی ابلاغ گردید. در مهر ماه سال گذشته ماموران اطلاعات اورا در تجمع كارگران كارخانه ایرانیت دستگیر وبه زندان اوین منتقل گردید. وی پس از یك ماه زندان در اوین به قید وثیقه ... یك صد میلیون تومانی آزاد گردید. آیت نیافر به دادگاه اجرای احكام احضار و حكم دادگاه تجدید نظر به وی ابلاغ شد. او محكوم به پرداخت جزای نقدی ٢٠ میلیون ریال گردیده است.

كمیته پیگیری ایجاد تشكلهای كارگری