افق روشن
www.ofros.com

بالاگرفتن مشکل جدید جسمی برای بهنام ابراهیم زاده و عدم اقدام مقامات زندان


کمیته هماهنگی برای کمک                                                                            چهارشنبه ٣ اسفند ماه ١٣٩٠

بر اساس خبر دریافتی، بهنام (اسعد) ابراهیم زاده، کارگر زندانی در بند ٣۵٠ زندان اوین علاوه بر درد شدید در گوش،اخیرا به خاطر مشکل جدی در کلیه دچار درد و ناراحتی شده است. علیرغم اعلام کتبی بهنام به مقامات پزشکی و اداری زندان، و نیز نامه نگاری هایی که اعضای خانواده اش با مقامات زندان و اداره کل زندان داشته اند هنوز برای مداوای بهنام و اعزام او به بیمارستان اقدامی انجام نگرفته است و بهنام هر روز بیشتر از پیش از ناراحتی جسمی رنج میبرد.
بنابر شواهد و اخبار موثق، لازم است مسوولین قضایی به دلیل شدت مشکلات جسمی بهنام وی را آزاد کنند؛ به علاوه اکنون بهنام با احتساب ایام طولانی مدت انفرادی، بیش از نیمی از محکومیت خود را طی کرده و مقامات قضایی حتا به لحاظ قوانین موجود نیز امکان این را دارند که دستور آزادی کامل وی را صادر نمایند.
بهنام ابراهیم زاده فعال کارگری و عضو "کمیته پیگیری ایجاد تشکل های کارگری" و فعال حقوق کودک و عضو "جمعیت دفاع از کودکان کار و خیابان"، در تاریخ ٢٢ خرداد ٨٩ به دلایل واهی دستگیر شد و سرانجام بعد از چند مرحله دادگاه و مراحل قضایی و فقط به دلیل دفاع از حقوق کارگران و فعالیت در عرصه ی لغو کار کودک به پنچ سال حبس محکوم شد. کمیته هماهنگی برای کمک به ایجاد تشکل های کارگری ضمن محکومیت این اقدام خواهان مداوای هر چه سریعتر بهنام ابراهیم زاده و همچنین آزادی بی قید و شرط وی می باشد.

کمیته هماهنگی برای کمک به ایجاد تشکلهای کارگری - ٢ اسفند ١٣٩٠