افق روشن
www.ofros.com

میدانیم صدایمان به جایی نمیرسد اما چاره‌ای جز تجمع نداریم


خبرگزاری کار ایران                                                                                          یکشنبه ١١ دی ماه ١٣٩٠

کارگران کارخانه مخابرات راه دور (ITI) شیراز به منظور رسیدگی به مطالبات قانونی خود همچنان با ادامه تجمعات ١١روزه خود، مقابل استانداری فارس پی گیر مطالباتشان هستند.
ایلنا: نایب ‌رئیس شورای اسلامی شرکت مخابراتی راه دور شیراز گفت: کارگران کارخانه مخابرات راه دور (ITI) شیراز به منظور رسیدگی به مطالبات قانونی خود همچنان با ادامه تجمعات ١١روزه خود، مقابل استانداری فارس پی گیر مطالباتشان هستند.
هاشم شمشیری، كارگری كه خود در این تجمعات حضور دارد، به خبرنگار ایلنا گفت: کارگران بیش از ٢٦ ماه است که حقوق خود را دریافت نکرده‌اند و این در حالی است که در سفرهای گذشته هئیت دولت به استان فارس رئیس جمهور درخواست کمک نقدی به کارگران این کارخانه را مصوب کرده اما هنوز کم‌ترین مبلغی به دست این كارگران نرسیده است.
شمشیری با بیان این كه در طول این دو سال، ما با مشکل و نبود کوچک‌ترین نقدینگی فقط زنده بودیم، افزود: عدم پرداخت حقوق کارگران موجب متلاشی شدن ٩٠ درصدی خانواده‌های آنان شده است.
او همچنین ادامه داد: اخطار و توقیف اموال‌ این كارگران از سوی بانکها و همچنین مشكلات تحصیلی فرزندانشان به مشكلاتشان افزوده است و دیگر چاره‌ای جز ادامه تجمعات بی‌حاصل‌مان نداریم، هر چند می‌دانیم كسی پاسخگو نیست.