افق روشن
www.ofros.com

کارگران معترض نساجی مازندران خواستار پاسخ فرماندار قائم شهر هستند


ایلنا                                                                                                           دوشنبه ۲۵ مهرماه ١٣٩٠

صبح امروز تعدادی از کارگران نساجی قائمشهر که تعدادشان بیش از ۲۰۰ نفر بود از محل کارخانه به سمت فرمانداری قائمشهر راه افتاده وبا شعار«فریاد یا محمدا نمی‌رسند به داد ما» در مقابل فرمانداری آمدند و با بستن خیابان اصلی شهر خواستار پاسخگویی فرماندار به حل نشدن مشکلات خود علیرغم وعده مسئولین شدند.
تعدادی از کارگران در گفتگو باخبرنگار ایلنا اظهار داشتند: سرمایه گذار در مراسم جشنی که دوسال پیش در خصوص احیای نساجی مازندران برگزارشد قول داده بود که ظرف مدت دوماه مشکل مطالبات کارگران این شرکت را حل خواهد کرد ولی از آن زمان تا کنون دوسال گذشته است و قول ووعده وی هنوز عملی نشده وهرروز که می‌گذرد ما نسبت به آینده خود نگران‌تر می‌شویم.
بنا بر این گزارش علی پیرفلک فرماندار قائمشهرنیز با حضور در جمع کارگران معترض نساجی مازندران با دعوت به آرامش کارگران وابراز تشکر از آن‌ها که طی این مدت صبوری نشان داده‌اند ،گفت: احضار سرمایه گذار در حدود واختیارات این فرمانداری نمی‌باشد ولی مسئولین شهرستانی واستان پیگیر مسائل ومشکلات کارخانه نساجی مازندران هستند.
وی در جمع کارگران گفت: در اواخر هفته جاری با حضور مسئولین استانی جلسه ای در تهران ومسئولین شرکت نساجی مازندران برگزار می‌شود و به مسائل شرکت ومطالبات کارگران پرداخته می‌شود.
قابل ذكر است كارگران نساجی مازندران بیش از ١٣ ماه است كه حقوق دریافت نمی‌كنند ودر چند روز گذشته این كارگران یكبار در مقابل استانداری مازندران وامروزهم درمقابل فرمانداری قائمشهر تجمع كردند.