افق روشن
www.ofros.com

وضع کارگران شهرداری جوانرود

وعدم پرداخت دستمزد کارگران نساجی کاشان


خبرگزاری هرانا                                                                                                سه شنبه ٢۵ آبان ١٣٨٩


کارگران شهرداری جوانرود محروم از حقوق

کارگران شهرداری جوانرود در طی سه ماه گذشته از حقوق اولیه خود محروم بوده و همواره حقوقشان با تاخیر چندین ماهه پرداخت می شود.
بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، کارگران شهرداری جوانرود در مدت ۳ ماه گذشته همواره در تلاش بوده اند و ضمن اعتراض به عدم پرداخت حقوق روای خود خواستار پرداخت سنوات معوقه خود شدند ولی مسئولان شهرداری جوانرود تا کنون عملا هیچ اقدامی را جهت پرداخت حقوق کارگران انجام نداده اند که این مساله باعث اعتراض کارگران شده است.
از دیگر مشکلات کارگران شهرداری جوانرود پرداخت چند ماه یک بار حقوق آنها اعلام شده است و همواره حقوق کارگران به صورت معوقه به آنها پرداخت میشود.

--------------

حقوق کارگران نساجی کاشان ۲۷ ماه پرداخت نشده است

گرانمایه پور نماینده کاشان، آران وبیدگل به احمدی نژاد درباره پرداخت حقوق معوقه ۲۷ ماهه کارگران شرکت ریسندگی، بافندگی و نساجی کاشان تذکرداده است.
روز گذشته نیز جام جم آنلاین ضمن پخش فیلم کوتاهی از اعتراضات این کارگران که از شبکه سوم سیمای ایران پخش شده بود نوشت: اجحاف برخی شرکت‌های خصوصی در حق کارگران، نبودن نظارت کافی بر بعضی از شرکت‌های خصوصی باعث شده تا کارگران به حق و حقوقشان نرسند. به عنوان نمونه می‌توان از کارخانه نساجی کاشان نام برد