افق روشن
www.ofros.com

تجمع کارگران کیان تایر، راه اندازی سایت جدید و پیش بسوی اول ماه مه


اتحادیه آزاد کارگران - جمعی از کارگران عسلویه                                                        شنبه ٢٨ فروردین ١٣٨٩

تجمع اعتراضی کارگران کیان تایر در داخل کارخانه

بنا بر گزارشهای دریافتی توسط اتحادیه آزاد کارگران ایران امروز ٢٨ فروردین ماه ٨٩ حدود چهارصد نفر از کارگران کیان تایر در اعتراض به بلاتکلیفی خود در پشت نرده های کارخانه مشرف به جاده اسلامشهر دست به تجمع اعتراضی زدند.
بنا بر این گزارش از شروع روز کاری در سال جدید مدیران کارخانه ضمن خارج کردن نقدینگی کارخانه به بهانه خرید مواد اولیه تاکنون به کارخانه مراجعه نکرده اند و شیفت شب کارخانه تعطیل شده است و کارگران شیفت صبح و بعد از ظهر بدلیل نبود مواد برای تولید بدون انجام کاری در محل کارخانه سرگردان هستند.
این کارگران علاوه بر عدم دریافت ۵ ماه از مطالبات خود در سال ٨٧ نیمی از دستمزد اسفند ماه خود را نیز دریافت نکرده اند و امروز در اعتراض به بلاتکلیفی خود و نگرانی از تعطیلی کارخانه در پشت نرده های کارخانه مشرف به جاده اسلامشهر دست به تجمع زدند و تلاش کردند توجه ماشینها و عابرین بیرون از کارخانه را به اعتراض خود جلب کنند. ٢٨ فروردین ماه ٨٩

-------------------

راه اندازی سایت جدید اتحادیه آزاد کارگران ایران

بدنبال فیلترینگ سایت اتحادیه آزاد کارگران ایران به آدرس www.ettehadeh.com و راه اندازی سایت دیگری از سوی اتحادیه به آدرس www.ettehadye.com و بروز مشکلات فنی در این سایت، اتحادیه آزاد کارگران ایران پس از بیش از دو ماه اقدام به راه اندازی سایت جدیدی به آدرس: www.etehade.com کرده است.
ما ضمن محکوم کردن فیلترینگ سایت اتحادیه و بروز مشکلات عدیده برای اتحادیه در زمینه خبر رسانی، از کارگران و فعالین جنبش کارگری میخواهیم تا سایت اتحادیه آزاد کارگران ایران را به کارگران و عموم علاقمندان جنبش کارگری معرفی کنند.

اتحادیه آزاد کارگران ایران ٢٩ فروردین ماه ٨٩

www.etehade.com
k.ekhraji@gmail.com

-------------------

جمعی از کارگران عسلویه

پیش به سوی اول ماه مه روز جهانی کارگر

کارگران عسلویه هم پیمان با سایر کارگران ایران در حالی روز جهانی کارگر را گرامی میدارند که فشار اختناق ،ترس از اخراج و بیکار ساز ی هر لحظه بیشتر می شود. کارگران عسلویه سال جدید را با بی حقوقی و بیکار سازی آغاز می کنند.سالی که چشم انداز آن تورم،فقر بیش ازپیش و تعطیلی کارخانه ها و کارگاه ها است.
هم بندان عزیز بیایید مبارزه ای متحدانه را برای گرفتن حقوق اولیه انسانی که همانا کار و دستمزد متناسب با یک زندگی انسانی است به پیش ببریم. تنها با اتحاد بین همه کارگران ایران و جهان است که عفریت سرمایه و کارفرما از سرما گم می شود.

با شرکت در مراسم اول ماه مه اتحاد خود را نشان دهیم

پیش به سوی ایجاد تشکل های مستقل کارگری

٢١ فروردین ٨٨

جمعی از کارگران عسلویه