افق روشن
www.ofros.com

اطلاعیه در مورد مطلب مندرج در وبلاگ سندیکای کارگران هفت تپه

علی نجاتی                                                                                          پنجشنبه ۱۴ آبان ۱٣٨٨

در روز ١١ آبانماه ٨٨ مطلبی با عنوان "دست از سر ما بردارید" به قلم آقای رضا رخشان در وبلاگ سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه درج شد که مطالبی علیه تعدادی از فعالین کارگری نوشته شده بود و همچنین مطالب دیگری درباره ی موضوعات دیگری ، عنوان شده بود.
اکنون که این خطوط را مینویسم در ساعت ٢:٣٠ عصر پنجشنبه ١۴ آبان ٨٨ ، خبر دستگیری چند تن از اعضای سندیکا را به من داده اند و با توجه به اینکه دستگیری من نیز اتفاق خواهد افتاد ،نمیدانم چه اندازه زمان خواهم داشت که سر فرصت به مطلب درج شده یا مطالب دیگر بپردازم اما لازم دیدم برای کارگران هفت تپه و دیگر کارگران و فعالان کارگری روشن کنم که مطالب عنوان شده از طرف آقای رضا رخشان در مطلب "دست از سر ما بردارید" ،صرفا نظریات شخصی ایشان بوده و به هیچ وجه بازگو کننده ی نظریات اعضای هیات مدیره و سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه نمیباشد. همچنین نظریات ایشان نمیتواند به عنوان بخش روابط عمومی سندیکا نیز تلقی شود زیرا در این صورت هم نیاز به بحث و تصویب درهیات مدیره را دارد.
به هر حال، موارد ذکر شده توسط ایشان صرفا نظریات شخصی ایشان است و به هیچ وجه نظر سندیکا ی کارگران نیشکر هفت تپه نمیباشد. لازم به ذکر است که در ایام حبس ، اینجانب از طریق تماس تلفنی با همسرم و دیگر دوستان در جریان ایمیل ها و مطالب ارسالی به سندیکا قرار خواهم گرفت و در صورت لزوم اعلام موضع یا پاسخ به موارد و مطالب لازم را خواهم داد.
لذا ، با تماس با ایمیل اینجانب امکان تماس با بنده و پاسخگویی من برقرار خواهد بود. امیدوارم که کارگران هفت تپه و دیگر کارگران با حمایت از نمایندگان خود و سایر کارگران ایران با سعی در اتحاد بیشتر و پرهیز از هرگونه تفرقه، برای دفاع از کارگران زندانی قدم های استواری در راه تلاش برای ایجاد تشکل های مستقل خود بردارند.

به امید همبستگی هر چه بیشتر کارگران

علی نجاتی

رئیس هیات مدیره سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه

ساعت ٢:٣٠ ظهر - ١۴ آبانماه ٨٨