افق روشن
www.ofros.com

دلنوشته شهره طاقتی و برگزاری جشن تولد محمد اولیایی فرد مقابل زندان اوین


خبرگزاری هرانا                                                                                                  پنجشنبه ١٨ تیر ١٣٨٩

برگزاری جشن تولد محمد اولیایی فرد پشت درهای بسته ی زندان اوین

دوستان و آشنایان محمد اولیایی فرد، وکیل پایه یک دادگستری در حالی تولد ۴۴ سالگی وی را برایش جشن می گرفت که وی در آن سوی میله های زندان اوین محبوس بود.
بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ساعت ١٩:٣٠ روز گذشته همسر، پارسای خرد سال فرزند اولیایی فرد، خانواده و دوستان این وکیل سرشناس با تجمع در جلوی درب ورودی زندان اوین سالروز تولد این وکیل سرشناس را جشن گرفتند.
ایشان با روشن کردن شمع و آوردن کیک تولد آرزو کردند که آقای اولیایی فرد هرچه سریع تر از زندان آزاد شود. محمد اولیایی فرد به اتهام تبلیغ علیه نظام از طریق مصاحبه با رسانه های بیگانه به یکسال حبس تعزیری محکوم شده است و از ١١ اردی بهشت ماه تاکنون برای گذراندن دوران محکومیت خود در زندان محبوس است.

-----------------------

دلنوشته همسر اولیایی فرد در سالروز تولدش

شهره طاقتی همسر محمد اولیایی فرد، وکیل پایه یک دادگستری که به اتهام تبلیغ علیه نظام از طریق مصاحبه با رسانه های بیگانه به یکسال حبس تعزیری محکوم شده است در سالروز تولد همسر دربندش دلنوشته ای را برای وی نگاشته است.
متن این دلنوشته که به خبرگزاری حقوق بشر ایران (هرانا) ارسال شده است را در زیر می خوانید.
با سلامی چون گرمای خورشید به همسفر زندگیم
محمد عزیزم، محبت را در پاکی نگاهت معنا کردم و صداقت را در وجود مهربانت. تا بی کران عشق دوستت دارم. به خاطر با تو بودن پیشانیم را به خاک می گذارم و از خداوند عادل می خواهم هر چه سریعتر روزها تبدیل به ثانیه ها شود و دستان گرمت پناه بی کسی دستانم باشد.
توقع زیادی نیست شکستن یک سکوت یا هر چیزی که رنگی از لبخند تو را دارد.

خبرگزاری هرانا - ١٦و١۴ تیر ١٣٨٩