افق روشن
www.ofros.com

در مورد بهبودی وضع سلامتی نسان بعد از بیماری


اتحاد بین المللی                                                                                              یکشنبه ۱۵ دیماه ۱۳۹٢

اطلاعیه اتحاد بین المللی در مورد بهبودی وضع سلامتی نسان بعد از بیماری

به دنبال بیماری و بستری شدن رفیق ما، نسان، یکی از فعالین پرکار "اتحاد بین المللی در حمایت از کارگران در ایران" که مقیم پاریس است، تعداد زیادی از دوستان که او را از نزدیک و دور می شناسند و با فعالیت های گسترده کارگری او آشنا هستند، ضمن تماس با ما جویای حال او شدند و برایش آرزوی بهبودی داشتند. اکنون که خوشبختانه نسان از بیمارستان مرخص شده و در حال بهبودی است ما وظیفه خود می دانیم که ضمن تشکر از همه این دوستان، آنان را در جریان وضع سلامتی نسان قرار دهیم:
نسان در اوایل تابستان ٢٠١٣ دچار سوهاضمه شدید شد و بعد از مراجعه به پزشک و انجام آزمایش های مختلف، نهایتا پزشکان معالج تشخیص دادند که باید کیسه صفرای ایشان با عمل جراحی برداشته شود. او بعد از انجام عمل جراحی، در اواخر نوامبر از بیمارستان مرخص گردید . اما پس از سه روز دچار زردی یا یرقان شد که ازعلایم بسته بودن مجرای کیسه صفرا است. او مجددا در بیمارستان بستری شد و به تشخیص پزشکان معالج به منظور تعبیه لوله ای در مجرای کیسه صفرا و برس کشیدن داخل این مجرا یک بار دیگر مورد عمل جراحی باز قرار گرفت. همزمان با عمل جراحی، نمونه ای از بافت مجرای صفرا برای تشخیص احتمال ابتلا به سرطان به آزمایشگاه فرستاده شد. نتیجه آزمایش وجود طومار سرطانی در مجرای صفرا بود. به تشخیص شورای پزشکان، نسان برای برداشتن طومار سرطانی و پیش گیری از رشد احتمالی سلول های سرطانی، بار دیگر مورد عمل جراحی باز قرار گرفت. خوشبختانه این عمل با موفقیت انجام گردید و هم اکنون نسان در انتظار معالجات شیمی درمانی می باشد.
ما برای رفیق مان نسان بهبودی سریع و کامل آرزو می کنیم و امیدواریم که او هر چه زودتر بتواند با همان شادابی، انرژی و پیگیری سابق، زندگی عادی و فعالیت های خود را از سر گیرد.

اتحاد بین المللی در حمایت از کارگران در ایران

۴ ژانویه ۲۰۱۴